Dieta zgodna z rytmem dobowym

Wiem, że chcesz zadbać o swoją sylwetkę i mieć więcej energii w ciągu dnia. W końcu wszyscy, którzy coś osiągają mają dużo energii i chęci do działania. Ci, którzy nie osiągają nic są wiecznie zmęczeni i zamiast działać zawsze odkładają na później.

Wiem, że Ty nie chcesz być ciągle zmęczony/a, a zamiast tego wolisz mieć dużo energii i działać. Skąd to wiem? Bo zadałeś/aś sobie trud, aby wejść na tę stronę, a to już połowa sukcesu. Gratulacje!


Wystarczy, że teraz zapiszesz się na bezpłatny webinar, na którym dowiesz się jak skutecznie zwiększyć poziom energii i poprawić sylwetkę stosując mój autorski program, który nazwałem „Dieta zgodna z rytmem dobowym”. Dam Ci nową perspektywę oraz wskazówki do zastosowania, aby na stałe polepszyć jakość życia i wstawać rano z uśmiechem na twarzy!

Webinar już się odbył i zapisy zostały zamknięte

Zobacz co mówią inni o poprzednich webinarach

Bardzo rzetelna wiedza, dowiedziałem się weiele ciekawych rzeczy. Super, ze pojawiłeś sie u Grzegorza Kusza bo dzięki temu dowiedziałam się o okularach. Na razie testuję wersję na dzień, a dzisiaj zamówiłam na noc. Czekam na kolejne spotkania i zazdroszczę pasji.
Artur
Wszystko było idealnie, duzo konkretnych wiadomości, dobre tempo - bardzo cenny webinar. Chciałabym prosić o link do nagrnia, żeby jeszcze raz je przesłuchać.
Małgosia
Bardzo podobał mi się webinar, dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy na temat dobrego snu oraz jak działa nasz organizm. Fajne zaangażowanie z Twojej strony. Osobiście korzystam od dwóch tygodni z okularów NightShield i juz widzę poprawę, zasypiam bez problemów.
Kamil
Na wstępie chciałbym podziękować za świetny webinar "Wyspana kobieta to szczęśliwa kobieta", który wysłuchałem z niemałym zainteresowaniem!
Mikael
To mój drugi webinar. Kolejny raz poszerzyłam wiedzę. Kolejne nowe wiadomości - dziękuje bardzo - chętnie posłuchałabym więcej o rytmie dobowym.
Katarzyna
Specjalista na miarę naszych czasów, wielkie dzięki za tę wiedzę!
Emilia

Prowadzi

Sebastian Kilichowski

Pasjonat i praktyk dietetyki oraz medycyny funkcjonalnej. Ekspert Biohackingu oraz tematów związanych ze światłem i rytmem dobowym. Prowadził ponad 400 osób, których głównym problemem był niski poziom energi i rozregulowane hormony.

Analityczny sposób myślenia pozwala mu spojrzeć na problem wielopoziomowo, ujawniając zupełnie nowe perspektywy. Przeciwnik schematów i szukania jedynie-słusznej-drogi.

Zwolennik personalizacji i dobierania strategii w odniesieniu do konkretnej osoby oraz celu. Uważa, że nie ma rzeczy z zasady najlepszych, zawsze powinien istnieć kontekst.

W trakcie 60 minut bezpłatnego webinaru dowiesz się:

  • Jak zmaksymalizować spalanie tkanki tłuszczowej lub budowę masy mięśniowej
  • Czym jest leptyna, która albo pomaga albo sabotuje odchudzanie lub budowanie mięśni
  • Czym jest rytm dobowy i jak sprawić, żeby pracował na naszą korzyść
  • Czym jest post przerywany i dlaczego większość robi go źle
  • Jak zapanować nad chęcią podjadania wieczorem
  • Dlaczego sen jest tak ważny przy odchudzaniu lub budowaniu mięśni
  • Co zrobić, aby rano budzić się wyspanym i zregenerowanym
  • Jak znacznie polepszyć jakość snu i budzić się rano wyspanym
  • W jaki sposób światło steruje Twoimi hormonami i poziomem energii
  • Jak chronić się przed sztucznym światłem z ekranów
Rezerwuje miejsce

Zdobądź łatwą do zastosowania wiedzę od praktyka z wieloletnim stażem, zmień swoją sylwetkę, odzyskaj energię i zacznij naprawdę żyć.

Zasługujesz na to 🙂

Rezerwuje miejsce