JAK BYĆ DOBRYM W ŁÓŻKU
Czyli jak spać, aby się wyspać

Jeśli jesteś osobą, która dużo pracuje przed ekranem komputera lub telefonu i chcesz wstawać rano z uśmiechem na twarzy, to Twój sen musi być dobrej jakości! Od tego jak dobrze śpisz i się regenerujesz zależy to, ile masz energii oraz chęci do działania w ciągu dnia.


Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić, to wystarczy, że teraz zapiszesz się na bezpłatny webiar, na którym dam Ci nową perspektywę oraz wskazówki do zastosowania, aby na stałe polepszyć jakość życia i wstawać rano z uśmiechem na twarzy!

Webinar już się odbył, zapisy zostały zamknięte.

Zobacz co mówią inni o poprzednich webinarach

Bardzo rzetelna wiedza, dowiedziałem się weiele ciekawych rzeczy. Super, ze pojawiłeś sie u Grzegorza Kusza bo dzięki temu dowiedziałam się o okularach. Na razie testuję wersję na dzień, a dzisiaj zamówiłam na noc. Czekam na kolejne spotkania i zazdroszczę pasji.
Artur
Wszystko było idealnie, duzo konkretnych wiadomości, dobre tempo - bardzo cenny webinar. Chciałabym prosić o link do nagrnia, żeby jeszcze raz je przesłuchać.
Małgosia
Bardzo podobał mi się webinar, dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy na temat dobrego snu oraz jak działa nasz organizm. Fajne zaangażowanie z Twojej strony. Osobiście korzystam od dwóch tygodni z okularów NightShield i juz widzę poprawę, zasypiam bez problemów.
Kamil
Na wstępie chciałbym podziękować za świetny webinar "Wyspana kobieta to szczęśliwa kobieta", który wysłuchałem z niemałym zainteresowaniem!
Mikael
To mój drugi webinar. Kolejny raz poszerzyłam wiedzę. Kolejne nowe wiadomości - dziękuje bardzo - chętnie posłuchałabym więcej o rytmie dobowym.
Katarzyna
Specjalista na miarę naszych czasów, wielkie dzięki za tę wiedzę!
Emilia
Webinar był wartościowy, a notatki mam zrobione :)
Krzysztof
Bardzo bardzo ciekawe treści
Anna
Warto było się zapisać, samo mięsko!
Radosław
Warto było być, dużo wiedzy
Piotr
rewelacja, to kolejny webinar i jak zwykle duża porcja wiedzy
Joanna
Dla mnie to bardzo wartośdiowa wiedza, dziękuję
Teodozja

Prowadzi

Sebastian Kilichowski

Pasjonat i praktyk dietetyki oraz medycyny funkcjonalnej. Ekspert Biohackingu oraz tematów związanych ze światłem i rytmem dobowym. Prowadził ponad 400 osób, których głównym problemem był niski poziom energi i rozregulowane hormony. Analityczny sposób myślenia pozwala mu spojrzeć na problem wielopoziomowo, ujawniając zupełnie nowe perspektywy. Przeciwnik schematów i szukania jedynie-słusznej-drogi. Zwolennik personalizacji i dobierania strategii w odniesieniu do konkretnej osoby oraz celu. Uważa, że nie ma rzeczy z zasady najlepszych, zawsze powinien istnieć kontekst.

W trakcie 60 minut bezpłatnego webinaru dowiesz się jak:

  • Porządnie się wysypiać
  • Przestać się budzić w nocy do toalety
  • Budzić się rano wypoczętym
  • Być bardziej produktywnym
  • Zapanować nad chęcią podjadania wieczorem
  • Mieć więcej energii w ciągu dnia
  • Wyregulować hormony
  • Przezwyciężyć huśtawki nastroju
  • Pokonać ciągłe zmęczenie
  • Przygotować sypialnie do snu
Rezerwuje miejsce

Zdobądź łatwą do zastosowania wiedzę od praktyka z wieloletnim stażem, zacznij się porządnie wysypiać, odzyskaj energię i zacznij naprawdę żyć.

Zasługujesz na to :)

Rezerwuje miejsce