SEKRETY DOBREGO SNU
CZYLI JAK ODZYSKAĆ ENERGIĘ I POPRAWIĆ ZDROWIE

Jeśli jesteś osobą, która dużo pracuje przed ekranem komputera lub telefonu i chcesz wstawać rano z uśmiechem na twarzy z wysokim poziomem energii do działania, to mamy coś dla Ciebie!

 

Dowiesz się co zrobić przed snem, aby zwiększyć jego jakość, czuć się lepiej i mieć więcej energii!

 

Spadki energii, senność w ciągu dnia, rozdrażenie czy zwiększona ochota na słodycze nie powinny być normą i da się je przezwyciężyć.


Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić, to wystarczy, że teraz zapiszesz się na bezpłatny webinar, na którym damy Ci nową perspektywę oraz wskazówki do zastosowania, aby na stałe zwiększyć poziom energii i wstawać rano z uśmiechem na twarzy!

Zapisy na webinar zostały zamknięte

Zobacz co mówią inni o poprzednich webinarach

Bardzo rzetelna wiedza, dowiedziałem się weiele ciekawych rzeczy. Super, ze pojawiłeś sie u Grzegorza Kusza bo dzięki temu dowiedziałam się o okularach. Na razie testuję wersję na dzień, a dzisiaj zamówiłam na noc. Czekam na kolejne spotkania i zazdroszczę pasji.
Artur
Wszystko było idealnie, duzo konkretnych wiadomości, dobre tempo - bardzo cenny webinar. Chciałabym prosić o link do nagrnia, żeby jeszcze raz je przesłuchać.
Małgosia
Bardzo podobał mi się webinar, dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy na temat dobrego snu oraz jak działa nasz organizm. Fajne zaangażowanie z Twojej strony. Osobiście korzystam od dwóch tygodni z okularów NightShield i juz widzę poprawę, zasypiam bez problemów.
Kamil
Na wstępie chciałbym podziękować za świetny webinar "Wyspana kobieta to szczęśliwa kobieta", który wysłuchałem z niemałym zainteresowaniem!
Mikael
To mój drugi webinar. Kolejny raz poszerzyłam wiedzę. Kolejne nowe wiadomości - dziękuje bardzo - chętnie posłuchałabym więcej o rytmie dobowym.
Katarzyna
Specjalista na miarę naszych czasów, wielkie dzięki za tę wiedzę!
Emilia
Webinar był wartościowy, a notatki mam zrobione :)
Krzysztof
Bardzo bardzo ciekawe treści
Anna
Warto było się zapisać, samo mięsko!
Radosław
Warto było być, dużo wiedzy
Piotr
rewelacja, to kolejny webinar i jak zwykle duża porcja wiedzy
Joanna
Dla mnie to bardzo wartośdiowa wiedza, dziękuję
Teodozja
okulary z pomarańczowymi szkłami na noc do komputera

Sebastian Kilichowski

Pasjonat i praktyk dietetyki oraz medycyny funkcjonalnej. Ekspert Biohackingu oraz tematów związanych ze światłemi i rytmem dobowym. Prowadził ponad 400 osób, których głównym problemem był niski poziom energii i rozregulowane hormony. Analityczny sposób myślenia pozwala mu spojrzeć na problem wielopoziomowo, ujawniając zupełnie nowe perspektywy. Przeciwnik schematów i szukania jedynie-słusznej-drogi. Zwolennik personalizacji i dobierania strategii w odniesieniu do konkretnej osoby oraz celu. Uważa, że nie ma rzeczy z zasady najlepszych, zawsze powinien istnieć kontekst.

okulary z pomarańczowymi szkłami na noc do komputera

Jakub Mauricz

Przeszło 14 lat doświadczenia w prowadzeniu wykładów oraz prelekcji dla tysięcy słuchaczy na całym świecie. Ekspert żywieniowy w programach telewizyjnych „Dzień dobry TVN” oraz „Pytanie na śniadanie”. Twórca i założyciel He – marki suplementów dla mężczyzn i skupionej wokół niej społeczności. Autor receptur produktów spożywczych (Bakalland, Henryk Kania, Legal Cakes), suplementów diety (Lab One, Trec Nutrition) i jadłospisów (Cud i Miód Catering), a także książki zatytułowanej „Możesz jeść wszystko”. Założyciel BeWell – więcej niż poradni dietetycznej, dzięki której zdrowiejesz, dobrze się czujesz i świetnie wyglądasz. Po prostu: chce Ci się żyć!

W trakcie 60 minut bezpłatnego webinaru dowiesz się:

 • Dlaczego masz mniej energii i gorszy nastrój
 • Co będzie potęgować uczucie zmęczenia i braku chęci do działania, a co ten proces odwróci
 • Co zrobić, aby rano budzić się wyspanym i zregenerowanym
 • Jak być bardziej produktywnym
 • Jak mieć więcej energii w ciągu dnia
 • Jak zapanować nad chęcią podjadania wieczorem
 • W jaki sposób światło steruje Twoimi hormonami i wpływa na nastrój
 • Czym jest rytm dobowy i jak go wyregulować
 • Jak chronić się przed sztucznym światłem z ekranów
 • Dlaczego gromadzi Ci się tłuszcz jeśli źle sypiasz
 • Jak sen wpływa na apetyt i sylwetkę
 • W jaki sposób sen wpływa na hormony i jak je naprawić
 • Jak sen wpływa na gospodarkę cukrową i jak ją wyregulować

Zdobądź łatwą do zastosowania wiedzę od praktyków z wieloletnim stażem, zacznij się porządnie wysypiać, odzyskaj energię i żyj na 100%.


Zasługujesz na to :)


Rezerwuję miejsce

Co warto wiedzieć przed webinarem?

 
 1. Po zapisaniu się koniecznie potwierdź swój e-mail. Tylko wtedy dostaniesz link do webinaru.
 2. Czasami potwierdzenie zapisu ląduje w spamie albo w ofertach - jeśli nie dostaniesz maila od nas z linkiem, koniecznie tam poszukaj albo napisz do nas na adres: okulary@eyeshield.com, postaramy się pomóc.
 3. Webinar będzie trwał w okolicach 1 – 1.5h i warto uczestniczyć w nim na żywo, ponieważ w trakcie odpowiem na pytania w komentarzach.
 4. Co jeśli nie możesz być na żywo? Zapisanym osobom wyślemy link do nagrania, które będzie aktywne przez kilka kolejnych dni, więc na spokojnie będzie możliwość odsłuchania, ale stracisz szansę na zadanie pytania.