Jakub Mauricz

Dietetyk | Szkoleniowiec | Promotor Zdrowia

Niekwestionowany król dietety, specjalizujący się m.in. w dietetyce sportowej. Zdeterminowany, nieustraszony, zawsze sięgający po zamierzony cel. Założyciel Poradni Dietetycznej BeWell, wybitny szkoleniowiec, najlepszy wśród najlepszych.

Twórca i założyciel He – marki suplementów dla mężczyzn i skupionej wokół niej społeczności.

Napędzany charyzmą, naładowany pozytywną energią i przepełniony wiedzą na temat zdrowego stylu życia, którą nieustannie niesie w świat. Absolwent dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, współtwórca programu studiów magisterskich na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego pod nazwą: „Diagnoza i planowanie żywienia sportowca”, realizator autorskiego programu szkolenia dla trenerów personalnych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. A to dopiero początek długiej listy zasług.

Bo misją Jakuba jest nie tylko walka o lepsze samopoczucie swoich pacjentów, ale też edukacja i promocja zdrowia. Dlatego jego 14 lat doświadczenia to niekończąca się lista sukcesów i spływających z całej Polski pochwał (jak na króla dietetyki przystało!). Niezliczone ilości wykładów i prelekcji dla wypełnionych po brzegi słuchaczami sal. Wystąpienia w programach telewizyjnych i radiowych, poświęconych diecie i suplementacji. Funkcja redaktora naukowego i recenzenta publikacji o tematyce zdrowotnej. I to wciąż nie koniec!

Jakub jest ambasadorem programu FitProfit, autorem receptur produktów spożywczych (Bakalland, Henryk Kania, Legal Cakes), suplementów diety (Lab One, Trec Nutrition) i jadłospisów (Cud i Miód), a także książki zatytułowanej „Możesz jeść wszystko”, w której wyjaśnia podstawy dietetyki w przystępny dla każdego sposób. To on kreuje zdrowe trendy. To on wyznacza standardy, ucząc innych, że pożywienie w równym stopniu może być i trucizną, i lekarstwem. I co najważniejsze – własnym przykładem pokazuje, że wiedza, systematyczność i determinacja to najlepsze wyznaczniki sukcesu w każdej dziedzinie życia. Osiągnąć wymarzony efekt razem z Jakubem? Może naprawdę każdy! Jego podopieczni każdego dnia przekonują się, że nie tylko zaraża pozytywną energią i przekazuje ogrom wiedzy, ale też zmienia życie na lepsze. Tak po prostu, a jednak tak nadzwyczajnie.

Artykuły autorstwa Sebastian Kilichowski:

To top